11/14/2017 08:45

Doğum Günü Bonusu

Kullanıcılarımıza her daim ailenin bir üyesi olarak görmekte ve en özel günlerinde yanında olmaktayız. Doğum günü gibi yılda bir kez yaşanacak en özel gününüzde sizi mutlu etmeyi hedefleyen platformumuz doğum günü bonusu ile doğum gününüzü en şanslı gün haline getiriyor. Doğum günü bonusunuzu alabilmek için sadece bir kez yatırım yapmış olmanız yeterli olacaktır.

Doğum gününüze daha mutlu ve daha karlı girmek için doğum günü bonusunuzu almayı unutmayınız. Doğum gününüz süresince 24 saat içerisinde bonusunuzu istediğiniz zaman talep edebilirsiniz. Herhangi bir çevrim şartı bulunmadığı gibi doğum günü bonusunu istediğiniz an çekebilirsiniz. Son 1aylık sürede yaşamış olduğunuz olası kayıpların %5’i doğum gününüzde platformumuz tarafından geri verilmektedir.

Tüm kullanıcılarımızın doğum günlerini kutlarken, yeni yaşlarında daha avantajlı ve eğlenceli bir gün geçirmelerine vesile olmak istiyoruz. Bu amaçla oluşturduğumuz doğum günü bonusumuzla, en özel gününüzde yanınızda olmayı sürdürüyoruz. Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuz prensibini benimseyerek tüm kullanıcılarımızın artık ailemizin bir parçası olmasını doğum günü bonusuyla taçlandırıyoruz.